Wsparcie

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Kolektory i Pnele Słoneczne

Jak zapewne wiadomo kolektor słoneczny jest bardzo dobrym rozwiązaniem do domu czy mieszkania. Najnowsze kolektory słoneczne pozwalają zaoszczędzić na pądzie nawet do 60% swoich wydatków miesięcznych. Zatem w co lepiej zainwestować w solary Rzeszów czy może w panele słoneczne rzeszów? Pytanie nie jest takie oczywiste.

Montaż kotła

Jeśli zajmujemy się montażem kotła, wtedy przed przyłączeniem do instalacji kominowej i grzewczej powinniśmy się dokładnie zapoznać z konstrukcją. Później powinniśmy sprawdzić czy kotły z pleszewa mają wszystkie kompletne elementy. Najczęściej podłączenie kotła oddajemy w ręce wykwalifikowanej osoby, która takimi rzeczami się zajmuje. Musi być odpowiednio podłączony gdyż możemy doprowadzić do zniszczenia kotła. Natomiast pomieszczenie kotłowni powinny być zgodne z wymogami. W czasie transportu odłącza się od kotłów niektóre elementy. Po postawieniu kotła należy wszystkie elementy na nowo zamontować. Instalacje centralnego ogrzewania i kotła napełniamy wodą, jeszcze przed rozpaleniem kotła. Natomiast naczynie napełniamy tak aby woda pojawią się w rurze w której sygnalizuje się że jest wody pod dostatkiem. Oczywiście ilość wody w układzie podlega kontroli. W prawidłowo wykonanej instalacji ilość ubytku wody jest bardzo niewielka. Kotły będą nam długo służyły jeśli wszystko będzie odpowiednio wykonane. Dobre kotły z pleszewa dają dobra temperaturę.

Comments are closed.

Oczyszczalnia czy Szambo?

Oczyszczalnia ze złożem biologicznym a szambo ekologiczne rzeszów. W tym temacie rodzi się wiele wątpliwości bowiem nie każdy z nas ma tyle pieniędzy by inwestować w ekologię. Wszyscy chcą by było czysto, ładnie i zadbanie ale jak przychodzi do wydania swoich pieniędzy to już nie jest tak kolorowo.