Ogrzewanie podłogowe i centralne w Rzeszowie – O firmie EKO

Szanowni Państwo,


Firma EKO jest firmą inżynierską. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem i serwisowaniem systemów instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych i chłodzących. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy naszych pracowników w tym zakresie. Daje to Państwu pewność i bezpieczeństwo, że wykonane przez nas instalacje będą pracowały bezawaryjnie i energooszczędnie przez wiele lat! 


Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zastosowaniem urządzeń i materiałów renomowanych producentów, z którymi ściśle współpracujemy. Nasza oferta jest indywidualnie przygotowywana dla każdej inwestycji i uwzględnia zawsze Państwa oczekiwania zarówno pod względem kosztów inwestycyjnych jak i późniejszych kosztów eksploatacyjnych całego systemu. Specjalnością firmy EKO są odnawialne źródła energii (OZE) m.in.: pompy ciepła, systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, małe elektrownie wiatrowe, kotłownie na biomasę itd.


Wykonujemy także inwestycje oparte na tradycyjnym spalaniu węgla i gazu lub z wykorzystaniem kompaktowych węzłów cieplnych. Firma EKO prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.  Zapraszam Państwa do kontaktu z nami i skorzystania z oferowanych usług.

                                                                                                                                Właściciel - mgr inż. Andrzej Oczoś